Diaust.sk
Upratovanie nebytový priestor
Naša spoločnosť Diaust s.r.o. je tu pre vás, aby vám poskytla prvotriedne a profesionálne upratovacie služby pre vašu kanceláriu a nebytové priestory. Snažíme sa vytvoriť trvalé vzťahy s našimi klientmi, ktorí sa môžu spoľahnúť na naše dôsledne a detailne čistenie.

 

Radi načúvame spätnej odozve od našich zákazníkov, ktorí vedia, že nám môžu dôverovať, pretože poskytujeme ekonomický výhodne a spoľahlivé čistenie, ktoré je prispôsobené presne na mieru jedinečným požiadavkám pri čistení kancelárii a upratovaní nebytových priestorov.

 

Vypracujeme a prekonzultujeme s vami jedinečný plán s prihliadnutím na vaše preferencie a potreby. Zostavený efektívny plán čistenia na mieru špeciálne navrhnutý pre vaše podnikanie bude spĺňať vaše očakávania. Vždy sa môžete spoľahnúť na prvotriedne, profesionálne upratovacie služby vrátavane servisu a splnenia všetkých vašich individuálnych potrieb.

 

Naši zamestnanci prechádzajú kontrolou a každý zamestnanec musí absolvovať podrobné školenia o vysokých štandardoch čistenia a pozitívneho vzťahu k zákazníkom.

 

Sme hrdí, že aj vám budeme môcť poskytovať upratovacie práce, ktorý majú vysoký štandard kvality a veríme, že splníme vaše potreby a očakávania.

 

Naše kapacity sú dostatočné, aby sme zvládli upratovanie menších kancelárii, ale tiež veľkých kancelárskych objektov a nebytových priestorov.

Chcete dostávať naše aktuálne novinky ?

Prihlásením sa do tohoto formulára budete od nás dostávať len zaujímavé novinky!